+38(067)813-93-28
+38(095)820-30-42

Публічний договір оферти

1. Загальні положення

1.1. Справжня оферта, відповідно до Цивільного Кодексу України, є офіційною пропозицією інтернет-магазину Filtrik.com.ua, далі по тексту - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір », і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця www.filtrik.com.ua (далі -« Інтернет-сайт »).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

2. Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «Товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;

* «Інтернет-магазин» - сайт Продавця, створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, за допомогою мережі Інтерент, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром, тобто дистанційним способом продажу Товару.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати за допомогою платіжної картки.

3. Предмет договору.

Продавець зобов'язується продати, а Покупець зобов'язується прийняти та оплатити Товар за цінами, вказаними в описі Товару на відповідній сторінці сайту Продавця на дату оформлення Замовлення, на умовах цієї Оферти, чинна редакція якої розміщена на Сайті Продавця. Договір вважається укладеним з моменту отримання продавцем повідомлення про намір Покупця придбати товар у вигляді оформленого Замовлення на покупку товару.

4. Опис і ціна Товару.

4.1. Наявність Товарів, представлених на Сайті Продавця, визначається індивідуальним статусом Товару, що відображається в каталозі, а також в картці Товару з його докладним описом. Частина Товару, представлена ​​на Сайті, супроводжується фотографіями, які є власністю Продавця. Зображення і вартість товару, інформація про його наявності, розмірах, можливих кольорах, склад товару вказані на сайті Продавця.

4.2. Всі інформаційні матеріали, представлені на Сайті Продавця, не є рекламою, носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про певні властивості і характеристики Товару, таких як: колір, форма, розмір і упаковка. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед укладанням Договору Покупець має право звернутися за консультацією за контактним телефоном Продавця (095) 105-73-99.

4.3. Товар може мати незначні відмінності від зображення, представленого на Сайті за кольором, формою, розміром або іншими параметрами. Товар у випадках, передбачених законодавством України, має всі необхідні сертифікати і повністю відповідає нормам і вимогам законодавства України.

4.4. Продаж Товару відповідно до умов Договору здійснюється в режимі реального часу. Продавець має право в будь-який час змінювати вартість товару і інформацію про його наявності на свій розсуд. Після оформлення Покупцем Замовлення вартість зазначених їм у замовленні Товарів зміні не підлягає.

5. Оформлення виїзду.

5.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем одним із таких способів:

- самостійно з використанням сервісу Сайту Продавця.
- шляхом звернення за контактним телефоном Продавця (095) 105-73-99.
5.2. При оформленні Замовлення Покупець зобов'язується повідомити наступну інформацію:

- прізвище ім'я по батькові;
- фактична адреса доставки Товару;
- адреса електронної пошти (при оформленні Замовлення на Сайті);
- контактний телефон;
- найменування Товару, артикул, марка, різновид, кількість предметів, що входять в комплект товару, що купується, ціна товару;
- додаткову інформацію на розсуд Покупця.
5.2. Факт отримання Замовлення Покупця підтверджується Продавцем одним із таких способів:

- шляхом вчинення Продавцем вихідного дзвінка по одному з контактних телефонів, вказаних Покупцем, і подальшого підтвердження Покупцем відомостей, що містяться в замовленні, і / або уточнення умов Доставки;
- напрямком Продавцем повідомлення за адресою електронної пошти Покупця.
При цьому Замовлення приймається Продавцем до виконання тільки після узгодження складу Замовлення, його вартості та способу доставки, і відповідного повідомлення Покупця Продавцем.

5.3. У момент оформлення Замовлення присвоюється індивідуальний номер, який повідомляється Покупцю. У будь-який момент на Сайті Продавця Покупець може відстежувати статус свого замовлення (включаючи інформацію про дату формування замовлення, датою відвантаження і т. Д.).

6. Оплата Товару.

Покупець при оформленні Замовлення вибирає один із запропонованих йому способів оплати товару:

- банківською картою при оформленні замовлення,
- готівковий розрахунок кур'єру при отриманні замовлення,
Оплата Товару при оформленні замовлення шляхом звернення за контактним телефоном Продавця здійснюється Покупцем тільки за фактом його отримання.

6.1. Попередня оплата Товару банківською картою при самостійному оформленні Замовлення на Сайті Продавця здійснюється Покупцем одним із таких способів:

- шляхом здійснення операції з оплати Товару з використанням Картки в порядку, встановленому чинним законодавством України та договором між кредитною організацією, емітованих карток, і Покупцем;
6.3. Оплата Замовлення за фактом отримання Товару здійснюється Покупцем представнику Кур'єрської служби готівковими коштами з дотриманням вимог чинного законодавства. Оплата Товару і видача чека (іншого документа) проводиться в момент передачі Товару від Кур'єрської служби Покупцеві.

7. Доставка та отримання Замовлення.

7.1. Умови здійснення Доставки Товару, а саме термін здійснення Доставки і її вартість, визначається Компанією-перевізником і озвучується кур'єром компанії при доставці товару Покупцеві. Вартість доставки може бути змінена при зміні адреси доставки замовлення.

7.2. Доставка Товару може бути здійснена Продавцем із залученням Кур'єрських служб.

7.3. При Доставці Замовлення вручається безпосередньо Покупцеві, або іншій особі, зазначеній Покупцем в якості отримувача Замовлення.

7.4. При врученні передплаченого Замовлення Кур'єр, з метою запобігання випадкам шахрайства, має право вимагати документи, що засвідчують особу одержувача. При цьому Продавець гарантує Конфіденційність і захист Персональної інформації одержувача.

7.5. При Доставці Товару Покупцеві необхідно перевірити цілісність зовнішньої упаковки посилки, після чого поставити на бланку дату і підпис, підтвердивши тим самим відсутність претензій до зовнішнього вигляду і цілісності упаковки Примірка Товару, що знаходиться в замовленні, можлива тільки після повної оплати Замовлення.

7.6. Право власності на Товар, а також ризик його випадкової загибелі або пошкодження, переходять до Покупця з моменту підписання Покупцем накладної на передачу йому Товару, щодо якої між Продавцем і Покупцеві було укладено Договір.

7.7. Замовлення вважається доставленим в момент його передачі Покупцеві. Беручи Товар Покупець підтверджує виконання Замовлення.

8. Повернення Товару.

8.1. Відповідно до закону України Про захист прав споживачів, Покупець має право відмовитися від Товару в будь-який час до моменту його отримання.

8.2. При відмові Покупця від Замовлення в момент доставки Покупцем оплачуються витрати Продавця на поставку Замовлення в розмірі, зазначеному в накладній.

8.3. При поверненні суми попередньої оплати, внесеної Покупцем в безготівковому порядку, в тому числі при використанні для оплати Товару електронних грошових коштів, банківські та інші комісії, сплачені Покупцем в зв'язку з цим, Продавцем не компенсуються.

8.4. Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".

8.5. Повернення товару здійснюється Покупцем шляхом відправлення поштового відправлення в обумовлений раніше філія Компанії-перевізника.

8.6. Повернення Товару належної якості:

8.6.1. Покупець має право відмовитися від такого Товару протягом 14 днів після його отримання.

8.6.2. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, не ушкоджена заводська упаковка, збережений документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного Товару.

8.6.3. Витрати, пов'язані з поверненням Товару належної якості, несе Покупець.

8.6.4. У разі відмови Покупця від Товару Продавець зобов'язаний повернути Покупцю суму, сплачену відповідно до Договору, не пізніше ніж через 14 днів з дати пред'явлення Покупцем відповідної вимоги, за умови надходження повертається Товару Покупцеві.

8.7. Повернення Товарів неналежної якості

8.7.1. Відносно Товару, отриманого з недоліками, Покупець має право пред'явити вимоги до Продавця, протягом 14 днів з моменту його отримання.

8.7.2. Повернення Товарів неналежної якості можливий тільки після повідомлення про це Продавця по його контактним телефоном (095) 105-73-99 та електронною поштою filtrik.shop@gmail.com.

8.7.3. Зворотній пересилання Товару спочатку проводиться за рахунок Покупця. Після отримання Товару та підтвердження наявності заявлених дефектів, що виникли не з вини Покупця, Продавець зобов'язується відшкодувати ці витрати не пізніше ніж через 14 днів з дати пред'явлення Покупцем відповідної вимоги, за умови надходження повертається Товару на склад Продавця.

9. Відповідальність сторін.

9.1. Покупець самостійно несе відповідальність за зміст і достовірність наданих при укладанні Договору даних. Продавець звільняється від відповідальності за порушення умов Доставки в разі повідомлення Покупцем при укладенні Договору недостовірних даних про себе.

9.2. Невиконання Покупцем обов'язки по внесенню попередньої оплати Товару у вказаний в п. 5.1 і 5.2 термін буде визнаватися Продавцем як одностороння відмова Покупця від виконання Договору, що буде означати розірвання Договору, укладеного між Покупцем і Продавцем, в односторонньому порядку (за ініціативою Покупця) і спричинить припинення:

- обов'язки Продавця перед Покупцем продати останньому Товар на умовах попередньої оплати;
- права вимоги Покупця до Продавця щодо продажу Покупцеві Товару на умовах попередньої оплати.
9.3. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання Покупцем Товарів, куплених за Договором.

9.4. Продавець залишає за собою право відмовити в укладенні Договору Покупцю в разі його систематичного відмови від отримання замовлених раніше Товарів, що прирівнюється до зловживання правом.

10. Конфіденційність інформації.

10.1. Продавець зобов'язується обробляти персональні дані Покупця в порядку, встановленому чинним законодавством щодо організації обробки і забезпечення безпеки персональних даних. Продавець повинен забезпечувати конфіденційність персональних даних про покупця.

10.2. З метою укладення Договору на умовах цієї Оферти, а також з метою належного виконання Продавцем укладеного Договору, Покупець дає згоду Продавцю, а також особам, уповноваженим Продавцем, на обробку своїх персональних даних. Продавець зобов'язується забезпечувати конфіденційність персональних даних Покупця і не повідомляти третім особам, які не мають відношення до виконання Договору, дані Покупця без дотримання відповідного режиму конфіденційності.

10.3. Для зв'язку з Покупцем Продавець має право використовувати різні комунікаційні канали, як наприклад, телефон, каталоги, пряму поштову рекламу, е-mail розсилки і т. П.

10.4. Покупець обізнаний, і згоден з тим, що з метою укладення та виконання Договору, персональні дані Покупця можуть бути передані Продавцем на умовах конфіденційності кур'єрською службою.

10.5. Після виконання сторонами умов Договору Покупець має право вимагати тимчасового або остаточного видалення своїх Персональних даних з бази Продавця. Після видалення персональних даних Покупця, Покупець не зможе здійснювати подальші Замовлення до моменту повторного представлення своїх персональних даних.

11. Захист інтелектуальної власності.

Вся текстова інформація та графічні зображення, розміщені на Сайті Продавця, є власністю Продавця. Використання будь-якими третіми особами такої інформації і / або зображень без згоди Продавця є порушенням прав Продавця і може спричинити за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

12. Інші умови.

У разі виникнення з боку Покупця питань і претензій до Продавця, він може заявити про них одним із таких способів:

- звернутися за контактним телефоном Продавця (095) 105-73-99;
- направити листа електронною поштою за адресою Продавця: filtrik.shop@gmail.com
Все виникає суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка може бути переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

Продавець має право в будь-який час вносити зміни в умови цієї Оферти, Договору роздрібної купівлі-продажу, повідомивши про це Покупця і інших осіб шляхом розміщення тексту цієї Оферти в новій редакції на Сайті Продавця. Зміни вступають в силу для Покупців і третіх осіб з дати розміщення тексту Пропоновані можливості в новій редакції на Сайті Продавця або дати, зазначеної в Оферті.