+38(067)813-93-28
+38(095)820-30-42

Фільтр-глечик для води Аквафор Океан (Синій) + 3 змінних картриджа Аквафор B100-8

Фільтр-глечик для води Аквафор Океан (Синій) + 3 змінних картриджа Аквафор B100-8
Натисніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: ocean-blue-b100-8
Виробник: Аквафор
 • Статус: Є на складі
494 грн.
Способи доставки
Новапошта

Новапошта

Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 600 грн

Укрпошта

Укрпошта

Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 600 грн

Justin

Justin

Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 600 грн

АКВАФОР Океан - фільтр-глечик нового покоління. Завдяки стильному, ергономічний дизайн, тримати фільтр легко і зручно. Фільтруючий модуль ефективно і необоротно затримує активний хлор, важкі метали, нафтопродукти і багато інших небезпечних домішки. Надійно очищаючи воду від шкідливих речовин, Океан зберігає її корисні властивості. Від інших фільтрів-глечиків Океан відрізняють місткі глечик і воронка, що дозволяють очистити більше води за один раз.
Як і будь-який фільтр-глечик, Океан не вимагає підключення до водопроводу і може використовуватися в будь-якому, зручному для Вас місці. Всі частини фільтра виготовлені з високоякісного харчового пластику німецького виробництва.

 • Надійно очищає воду
 • Видаляє хлор, дрібні частинки, важкі метали, нафтопродукти та інші шкідливі домішки.
 • Злегка знижує жорсткість води
 • Рекомендується для доочистки м'якої води
 • Зручний, ергономічний дизайн
 • Оригінальна форма корпусу рівномірно розподіляє навантаження. Тримати місткий глечик так само зручно, як і більш компактні моделі.

ЗАПАСНІ МОДУЛІ

У комплект глечика входить один змінний модуль. Стандартна комплектація - B100-5, але, в залежності від регіону, разом з глечиком можуть поставлятися і інші картриджі.

 • B100-5 - універсальний картридж. Надійно видаляє основні шкідливі домішки, залишковий хлор, органічні речовини і інші забруднювачі, знижує надлишкову жорсткість.
 • B100-6 - умягчающий картридж. Видаляє шкідливі домішки, ефективно бореться з жорсткістю води і перешкоджає появі накипу. Рекомендований в регіонах з жорсткою водою.
 • B100-7 - картридж, який зберігає вихідний мінеральний склад води. Видаляє шкідливі домішки, але абсолютно не впливає на жорсткість. Рекомендується до застосування в регіонах з м'якою водою.
 • B100-8 - картридж для очищення сильно хлорованої води. Видаляє з води шкідливі домішки і може поглинати більше хлору. Замінювати картриджі рекомендується не рідше одного разу кожні два місяці. У надзвичайних ситуаціях, при аварійному потраплянні в воду великої кількості шкідливих речовин, картриджі слід міняти частіше.

 


Технические характеристики

Общий объем кувшина, л 3.9
Страна производитель Россия
Цвет Синий
Ресурс картриджа До 300 л
Объем очищенной воды, л 1.9

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари