+38(067)813-93-28
+38(095)820-30-42

Фільтри зворотного осмосу

 
 
Какие особенности модели? Фильтр обратного осмоса Ecosoft Standard предназначен для очистки воды ..
3 390 грн.
3 390 грн.
Дополнительная минерализация воды Какие особенности модели? Фильтр обратного осмоса Ecosoft St..
3 690 грн.
3 690 грн.
Какие особенности модели? Фильтр обратного осмоса Ecosoft Standard предназначен для очистки питье..
5 790 грн.
5 790 грн.
Високотехнологічна система зворотного осмосу з мінералізатором, біоактиватором і УФ-лампою, створена..
6 999 грн.
6 999 грн.
Система обратного осмоса Organic Master Osmo 5 позволяет получить чистую и безопасную воду: ее ..
3 099 грн.
3 099 грн.
Высокотехнологичная система обратного осмоса, созданная из лучших комплектующих и фильтрующих матери..
4 999 грн.
4 999 грн.
Высокотехнологичная система обратного осмоса с минерализатором и биоактиватором, созданная из лучших..
5 699 грн.
5 699 грн.
АКВАФОР ОСМО-50 (исполнение 5) врезается прямо в магистраль водоснабжения, находится под раковиной —..
3 799 грн.
3 799 грн.
Система обратного осмоса Organic Master Osmo 6 с минерализатором позволяет получить чистую..
3 399 грн.
3 399 грн.
Высокотехнологичная система обратного осмоса с минерализатором, созданная из лучших комплектующих и ..
5 249 грн.
5 249 грн.
Комплектация: Модуль фильтрации Бак чистой воды (общий объем составляет 10 л, полезный объем - 8..
2 950 грн.
2 950 грн.
Для водопроводных сетей со слабым напором воды! Количество ступеней очистки - 5 Производитель..
4 450 грн.
4 450 грн.
Количество ступеней очистки - 6 Производительность - 7,9 л питьевой воды в час​ Мощность ..
3 600 грн.
3 600 грн.
Для водопроводных сетей со слабым напором воды! Количество ступеней очистки - 6 Производитель..
5 100 грн.
5 100 грн.
Для водопроводной воды с повышенным содержанием железа! Количество ступеней очистки - 5​ Прои..
3 100 грн.
3 100 грн.
Показано з 1 по 15 із 28 (всього 2 сторінок)

Фільтри зворотного осмосу

Ситуація, коли з крана біжить каламутна рідина сумнівної складу, яка до того ж не дуже приємно пахне, вам знайома? Проблема якісної очистки водопровідної води в даний час стає все більш актуальною. Погодьтеся, ризикувати своїм здоров'ям, вживаючи водопровідну воду, невиправдано дорого. А щодня купувати бутлі з питною водою - це дороге заняття, що віднімає багато корисного часу і як завжди вона закінчується в "самий невідповідний" час. Для вирішення виниклої проблеми було розроблено безліч різних фільтрів. Високим попитом користуються обратноосмотические установки.

Принцип роботи зворотного осмосу

Зворотний осмос як промисловий метод водопідготовки використовується ще з 70-х років минулого століття. Спочатку з його допомогою опріснювати морську воду.

Завдяки вдосконаленню технологій стало можливим застосування обратноосмотічеськіх фільтрів в домашніх умовах. Отримана вода володіє унікальною ступенем очищення, за багатьма показниками її властивості близькі до талої. А адже саме тала вода льодовиків вважається найбільш корисною і екологічно чистою.

В процесі зворотного осмосу вода розділяється з розчиненими в ній речовинами на молекулярному рівні. Напівпроникна мембрана, через яку під тиском проходить рідина, пропускає тільки молекули води (а також інші частинки з рівним або меншим розміром), а переважна більшість домішок затримує. Таким чином, з одного боку мембрани накопичується практично «кришталева» вода. Зворотний осмос забезпечує набагато вищий ступінь очищення рідини від забруднень, ніж більшість популярних поширених методів фільтрації. Спеціальні мембрани, використовувані в обратноосмотічеськіх фільтрах, затримують мінеральні та органічні домішки, віруси, бактерії, залізо, важкі метали, солі жорсткості і ін. Будучи «молекулярним ситом», вони оберігають споживача від всіляких неприємних сюрпризів, пов'язаних з погіршенням хімічних і органолептичних властивостей води .

Конструкція і характеристики фільтра

Побутова обратноосмотическая установка зазвичай включає такі ключові компоненти:

передфільтри (одно- або багатоступенева попереднє очищення);
мембрана зворотного осмосу;
вугільний фільтр поста для фільтрів зворотного осмосу (фінішна очистка);
накопичувальний бак;
мінералізатор для фільтрів зворотного осмосу;
Помпа для фільтрів зворотного осмосу.
Попередня ступінь очищення дозволяє видалити з води механічні забруднення, хлор, ряд органічних сполук. Це дозволяє максимально продовжити термін служби «серця системи» - мембрани, яка виконує основну тонку очистку води.

Постфільтри встановлюються для додаткового глибокого очищення рідини, іонізації, поліпшення її смакових якостей. Існують фільтр зворотного осмосу з мінералізатором, який одночасно коригує мінеральний склад води, рН і її органолептичні свойства.Обично встановлюється шостий ступенем в фільтрах зворотного осмосу. Повністю «оброблена» вода надходить в накопичувальний бак, звідки подається через спеціальний окремий кран для чистої води. Зазвичай кран також входить в комплект поставки обладнання. Щоб фільтр зворотного осмосу працював довго, продуктивно і ефективно, потрібен певний тиск у водопроводі. Від 2,8 до 6 атм - оптимально. Якщо тиск дуже низький, потрібен насос, при підвищеному слід подбати про встановлення клапана пониження тиску. Правильно встановлене якісне пристрій працює справно протягом багатьох років - без поломок, протікання, збоїв. Від користувача потрібно лише своєчасна зміна картриджів. Обратноосмотічеськую мембрану потрібно міняти приблизно раз в 1-2 року. Фільтри попереднього очищення - від 3 до 6 місяців, мінералізатор - раз в 6 місяців, фінішні - раз на рік. Провести дані роботи можна самостійно.

Це дійсно ефективна система водоочистки, справляється навіть з найнебезпечнішими забрудненнями. Вода, звідки б ми її не брали - міського водопроводу, відкритого водоймища, свердловини або колодязя - містить велику кількість шкідливих і небезпечних елементів. Невідповідність споживаної рідини санітарно-хімічними та санітарно-біологічним нормам вкрай негативно позначається на самопочутті та здоров'я людини.

Головними джерелами забруднення води є:

комунальні стоки;
комунальні відходи;
стоки промислових підприємств;
промислові відходи;
водопровідні труби.

Вони насичуються її різними хімічними та мікробіологічними забрудненнями. Бактерії і віруси, що розмножуються в комунальних стоках, здатні викликати безліч різних серйозних захворювань, серед яких:

холера;
бактеріальна краснуха;
тиф і паратифи;
сальмонельоз.
Забруднена питна вода може містити в собі токсичні речовини, яйця глистів, нітрити, нітрати. Стоки промислових підприємств «рясніють» практично усією таблицею Менделєєва. Формальдегід, фенол, важкі метали, органічні розчинники, що містяться в них здатні викликати генетичні мутації і ракові новоутворення, надавати тератогенна вплив на плід. Ртуть, мідь і свинець вражають нирки. Нікель, цинк і кобальт негативно діють на печінку. Величезний негативний вплив вони надають і на серцево-судинну систему. Чи варто говорити, що постійне вживання води з таким «багатим складом» вкрай згубно для організму людини? Тому застосування побутових водоочисних установок є аж ніяк не примхою, а необхідністю.

Звичайні проточні фільтри для води, насадки, фільтр для води глечик зменшують кількість шкідливих домішок у воді, знижують їх концентрацію. Смак води стає приємніше, запах і колір пропадають. Але впорається на 100% з усіма забруднення з їх допомогою, на жаль, не вдасться. Допомогти в цьому може тільки побутової обратноосмотічеській фільтр. Пристрої з системою зворотного осмосу є одними з кращих систем для очищення води в побуті. Вони «справляються» більш ніж з 98% шкідливих домішок. Жоден інший фільтр для домашнього використання на таке не здатний. Реально висока ефективність робить дане устаткування все більш популярним. Люди відмовляються від виморожування і кип'ятіння води в його користь. Незважаючи на значні розміри, обратноосмотическая установка повністю непомітна на кухні, так як встановлюється прямо під мийку. Єдина деталь, яка вказує на її наявність - окремий хромований кран для подачі очищеної води. Цей кран монтується або в стільницю, або безпосередньо в мийку.

Фільтри зворотного осмосу - обладнання, яке працює на благо всієї родини. Дорослі, діти та люди похилого віку можуть не замислюючись пити воду, що пройшла через систему очищення. На ній можна спокійно готувати, розводити нею суміші для новонароджених. Водою з зворотного осмосу добре також вмиватися, купати в ній немовлят. Вона не викликає подразнень і алергії, відмінно підходить для чутливої ​​шкіри, схильної до висипань. Очищена вода продовжує термін служби побутових приладів (праски, кавоварки, зволожувачі повітря та ін.).

Обратноосмотичні системи видаляють з рідини компоненти, що заважають розкриттю справжнього смаку страв. А особливо напоїв. На очищеній воді виходить дуже ароматний кави, відмінні коктейлі. Вода, що пройшла зворотний осмос забезпечує бездоганну якість алкогольної продукції, пакетованих соків та ін. Абсолютна безпека очищеної рідини - ключова перевага обратноосмотічеськіх установок. Це важливе придбання для здорового життя.