+38(067)813-93-28
+38(095)820-30-42

Рідкий концентрований препарат для дезінфекції SL «Shock O2», 3 л

Рідкий концентрований препарат для дезінфекції SL «Shock O2», 3 л
Натисніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: SL «Shock O2», 3
Виробник: СВОД
  • Статус: Є на складі
350 грн.
Способи доставки
Новапошта

Новапошта

Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 600 грн

Укрпошта

Укрпошта

Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 600 грн

Justin

Justin

Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 600 грн

Рідкий концентрований препарат, призначений для дезінфекції.
Знищує різного роду бактерії, цвіль і грибки шляхом окислення. Засіб призначений для шокової дезінфекції води в басейні. Також рекомендований для дезінфекції чаші басейнів перед запуском, фільтрів і обладнання. Препарат не викликає алергії користувачів, не сушить шкіру, не створює типовий «хлорний» запах води.

Застосування: Шокова обробка води в басейні виконується у вечірній час або вночі. Перед застосуванням засобу, необхідно заміряти і скорегувати (при необхідності) pH до нормативних показників - 7.0 - 7.4. Препарат дозується з розрахунку 1000 мл на 10 м3 оброблюваної води. Перед введенням, засіб необхідно розвести в 10-20 разів в ємності з водою з басейну, після чого, рівномірно влити по всьому периметру басейну Далі включається фільтрація на період 6 - 8 годин. Після введення препарату, не рекомендується відвідувати басейн протягом 10 -12 годин.
Рекомендується для домашніх басейнів і інших водойм, де використання хлору небажано. Шокову дезінфекцію води в басейні рекомендується проводити перед запуском, і в період експлуатації не рідше, ніж кожні 30 - 60 днів залежно від експлуатаційних умов.

Поточну дезінфекцію рекомендується проводити срібним бактерицидним комплексом «Silver Life».

Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. При застосуванні використовувати індивідуальні засоби захисту. Зберігати окремо від продуктів харчування.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре