+38(067)813-93-28
+38(095)820-30-42

Рідкий засіб для зниження рівня рН води SL «pH Minus», 10 л

Рідкий засіб для зниження рівня рН води SL «pH Minus», 10 л
Натисніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: SL «pH Minus», 10
Виробник: СВОД
  • Статус: Нет в наличии
305 грн.
Способи доставки
Новапошта

Новапошта

За тарифами служби доставки

Призначений для зниження кислотно-лужного балансу води і приведення його до оптимальних значень - 7.0-7.4 (рекомендується використовувати препарат, при значенні pH вище 7.4). Рідка консистенція кошти дозволяє використовувати його як для ручного, так і для автоматичного дозування в воду (через насоси дозатори). Нормативний рівень балансу pH підвищує ефективність роботи засобів для стерилізації та коагуляції води, запобігає подальшій появі нальотів і вапняних відкладень на поверхні басейну, виключає можливість появи подразнень і алергічних реакцій у людини.

Застосування: для зниження рівня pH на 0,1 необхідно використовувати 200 мл засобу на 10м3 оброблюваної води. Перед введенням в чашу, препарат розлучається в ємності з водою з басейну, до повного розчинення. Після цього, розчин рівномірно виливається по всьому периметру басейну (уникаючи місць поблизу форсунок і скімерів), з подальшим запуском фільтрації.

Не рекомендується відвідування басейну протягом ЗО хвилин після застосування засобу!


Через 12 годин, після використання засобу, необхідно провести контрольне вимірювання рівня кислотно-лужного балансу. Якщо значення pH залишається за межами рекомендованих, необхідно провести процедуру повторно.

Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. При застосуванні використовувати індивідуальні засоби захисту. Зберігати окремо від продуктів харчування.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре