+38(067)813-93-28
+38(095)820-30-42

Рідкий засіб для зниження рівня рН води SL «pH Minus», 10 л

Рідкий засіб для зниження рівня рН води SL «pH Minus», 10 л
Натисніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: SL «pH Minus», 10
Виробник: СВОД
  • Статус: Є на складі
305 грн.
Способи доставки
Новапошта

Новапошта

Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 600 грн

Укрпошта

Укрпошта

Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 600 грн

Justin

Justin

Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 600 грн

Призначений для зниження кислотно-лужного балансу води і приведення його до оптимальних значень - 7.0-7.4 (рекомендується використовувати препарат, при значенні pH вище 7.4). Рідка консистенція кошти дозволяє використовувати його як для ручного, так і для автоматичного дозування в воду (через насоси дозатори). Нормативний рівень балансу pH підвищує ефективність роботи засобів для стерилізації та коагуляції води, запобігає подальшій появі нальотів і вапняних відкладень на поверхні басейну, виключає можливість появи подразнень і алергічних реакцій у людини.

Застосування: для зниження рівня pH на 0,1 необхідно використовувати 200 мл засобу на 10м3 оброблюваної води. Перед введенням в чашу, препарат розлучається в ємності з водою з басейну, до повного розчинення. Після цього, розчин рівномірно виливається по всьому периметру басейну (уникаючи місць поблизу форсунок і скімерів), з подальшим запуском фільтрації.

Не рекомендується відвідування басейну протягом ЗО хвилин після застосування засобу!


Через 12 годин, після використання засобу, необхідно провести контрольне вимірювання рівня кислотно-лужного балансу. Якщо значення pH залишається за межами рекомендованих, необхідно провести процедуру повторно.

Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. При застосуванні використовувати індивідуальні засоби захисту. Зберігати окремо від продуктів харчування.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре