+38(067)813-93-28
+38(095)820-30-42

Засіб для очищення автомобільної системи охолодження СВОД РВН Professional, 1 л

Засіб для очищення автомобільної системи охолодження СВОД РВН Professional, 1 л
Натисніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: rvn-avto-1l
Виробник: СВОД
  • Статус: Є на складі
155 грн.
Способи доставки
Новапошта

Новапошта

Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 600 грн

Укрпошта

Укрпошта

Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 600 грн

Justin

Justin

Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 600 грн

Рідкий концентрований засіб для очищення автомобільної системи охолодження і окремих її елементів.

Використовується для:

• очищення сильно засмічених систем охолодження

від накипу, продуктів корозії і розкладання антифризів

• розчинення і видалення небезпечних відкладень в радіаторі, теплообмінниках, кранах, термостатах і водяних насосах

• поліпшення умов нагрівання та охолодження, і збільшення терміну служби агрегатів

На основі «СВОД®-РВН» готується 10% миючий розчин, шляхом розчинення розрахункової кількості кошти в воді (0,5 - 1 л засобу на 5 - 10 л води).
Для автосервісних центрів: промивання рекомендується здійснювати за допомогою бустера. Від'єднати патрубки необхідного для очищення елемента системи охлаженія ДВС і підключити бустер. У разі необхідності, попередньо злити розчин охолоджуючої рідини ДВС (антифриз) до необхідного рівня, виключивши патьоки охолоджуючої рідини по поверхні і деталей ДВС. Обов'язковою умовою здійснення промивки є забезпечення протоки миючого розчину по всіх каналах, що очищується. Ефективність з видалення засмічень досягається при температурі отмивочного розчину 20-40 ° С. Після промивання бустером протягом 60 хвилин злити реагент з ємності бустера і вилити в каналізацію. На відміну від інших аналогічних засобів додаткової пасивації металевих поверхонь не потрібно. Просто заповнити бустер водою і промити протягом 10-15 хвилин, міняючи напрямок потоку рідини, використовуючи функцію "реверс" промивної станції для повного позбавлення внутрішнього обсягу окремого елемента від залишків забруднень. В кінці очищення виконати підключення патрубків в зворотному порядку і долити рівень охолоджувальної рідини ДВС до необхідного. Для самостійного використання: промивка проводитися на холодному двигуні. Злити рідину, що охолоджує і заповнити систему раніше приготованим розчином, кришку розширювального бачка не закривати. Завести двигун і прогріти його до температури 40 ° С.
Процес відмивання супроводжується активним газовиділенням, якщо при нагріванні до 40 ° С газовиділення не припинився, то необхідно дати охолонути двигуну і повторити процедуру прогріву. Після проведення процесу очищення, обладнання промивається водою. За підсумком заповнити систему нової охолоджувальною рідиною.

Вся продукція серії СВОД® відзначена знаком «Зелена лінія». Це свідчення гарантії високих споживчих якостей і екологічної чистоти.


Упаковка - пляшка 1 л
Маса - 1,35 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари