+38(067)813-93-28
+38(095)820-30-42

Картриджі

 
 
Картридж механічний поліпропіленовий ВВ20 застосовується в магістральних фільтрах стандарту Big Blue..
240 грн.
240 грн.
Картридж виготовлений з високоякісних матеріалів, дозволених для застосування в системах підготовки ..
32 грн.
32 грн.
Акція
РЕСУРС: 50 М3 (ПРИ ЗМІСТ ЗАЛІЗА У ВОДІ 4 МГ / Л) Для води з вмістом заліза до 10 мг / л рекоменду..
5 050 грн. 4 650 грн. -8 %
 5 050 грн.  4 650 грн.
Лінійний фільтр для подщелачивания і мінералізації води. Містить в собі біокерамічні суміш. Вода піс..
475 грн.
475 грн.
Картридж из полипропилена и угля Aquafilter FCPS5-BL-AB, это инновационный фильтрующи..
180 грн.
180 грн.
Картридж для води затримує механічні домішки, знижує вміст хлору і органічних речовин. Покращує колі..
120 грн.
120 грн.
Картридж удадяет солі жорсткості, алюміній, важкі метали, знижує вміст хлору і органічних речовин. П..
160 грн.
160 грн.
Цей продукт чудово підійде для захисту побутових і промислових теплообмінників від корозії та утворе..
1 370 грн.
1 370 грн.
Акція
​Даний продукт чудово підійде для захисту побутових і промислових теплообмінників від корозії та утв..
2 600 грн. 2 200 грн. -15 %
 2 600 грн.  2 200 грн.
Акція
Картридж «СВОД-АС» S400 призначений для фільтрів, встановлених перед двоконтурними котлами та водона..
490 грн. 409 грн. -17 %
 490 грн.  409 грн.
5 основних переваг Питна вода з кальцієм - життєво важливим елементом для організму людини Вод..
639 грн.
639 грн.
5 основних переваг: Смачна і корисна вода - як цілюща вода з гірських джерел У картриджі - 5..
999 грн.
999 грн.
Антибактеріальний картридж Aquafilter FCCBL-G-AB для питних фільтрів типорозміру SL 10 " Картридж..
140 грн.
140 грн.
Основні переваги Збільшений ресурс картриджа на 50% Зниження ризику вторинного мікробіологіч..
79 грн.
79 грн.
Здвоєний картридж з деревного і кокосового активованого вугілля забезпечує 2 етапи очищення води: •..
160 грн.
160 грн.
Показано з 1 по 15 із 135 (всього 9 сторінок)

Картриджі для очищення води

Картриджі для фільтрів води - змінні модулі, призначені для видалення певних різновидів забруднень. Вони відрізняються призначенням, типорозміром і фільтрують здібностями. Однією з їх головних характеристик є рейтинг фільтрації. Картриджі Екософт, Звід, Organic для фільтрів води виготовляють з різних матеріалів - поліпропілену, активованого вугілля, іонообмінної смоли. Крім змінних модулів, в них використовуються також засипні матеріали.

Картріджниє фільтри мають кілька суттєвих переваг перед моделями інших типів:

Легке відновлення робочих характеристик фільтра

Досить просто замінити відпрацьований змінний модуль на новий, і ваш фільтр має ті ж якості, що і в день покупки. Заміна картриджа проста і не вимагає спеціальних знань і навичок.

сумісність

Для одного і того ж фільтра можна використовувати різні змінні модулі. При зміні якості води, що подається ви можете просто при наступній покупці вибрати більш відповідну модель.

Великий вибір

Картриджі для питних фільтрів

Витратні матеріали для питних фільтрів забезпечують остаточну (тонку) очистку води. Питні моделі включають в себе глечики, системи зворотного осмосу і проточні моделі.

Для фільтрів-глечиків

Фільтри-глечики набули широкого поширення завдяки своїй доступності. Витратні матеріали до них відрізняються невеликою ціною. Як правило, до складу змінного модуля входить кілька матеріалів, завдяки чому здійснюється комплексна очистка води від декількох різновидів забруднень. Окремі моделі призначені для очищення жорсткої води. В асортименті інтернет-магазину фільтрікі представлені універсальні картриджі, які підходять для більшості глечиків.

Для проточних фільтрів

Проточні фільтри мають в своєму складі до 3 ступенів очищення, для кожної з яких передбачений окремий картридж. В процесі фільтрації вода послідовно проходить через змінні модулі. Для заміни витратних матеріалів проточного пристосування необхідно відкрутити колбу за допомогою спеціального ключа, вийняти відпрацьований фільтруючий модуль і встановити на його місце новий. Змінні елементи для проточних моделей продаються як окремо, так і в комплекті.

Для зворотного осмосу

У системах зворотного осмосу використовується відразу кілька типів витратних матеріалів: для попередньої очистки, безпосередньо зворотного осмосу, постфільтраціі, мінералізації і УФ-знезараження. Ви можете придбати комплект картриджів попереднього очищення, що складається з 2 або 3 змінних модулів. Витратні матеріали етапу тонкого очищення (мембрана і постфильтр) також об'єднані в єдиний комплект. Придбання комплекту дозволить заощадити ваші кошти та час.

Картриджі для пом'якшення води

Для водопідготовки при високому рівні жорсткості рекомендується встановити картридж для пом'якшення води. Він заповнений спеціальним матеріалом, що фільтрує - ионообменной смолою (катионитом). В процесі очищення вода пропускається через гранули катионита. В результаті іони солей жорсткості заміщуються безпечними іонами натрію. Змінні модулі для пом'якшення води можуть входити в комплект для проточних фільтрів і систем зворотного осмосу.

Для магістральних фільтрів механічного очищення

Для магістральних фільтрів використовуються картриджі механічного очищення, призначені для видалення частинок мулу, піску, іржі та окалини. Матеріалом для виробництва змінних модулів служить спінений поліпропілен і поліпропіленова нитка. В процесі очищення забруднення утримуються порами матеріалу.

Для механічних систем використовуються змінні елементи різних типорозмірів. Даний параметр враховує діаметр і довжину змінного модуля. Чим вони більші, тим вище ресурс витратного матеріалу. Механічний картридж для холодної води забезпечує більш високий рейтинг фільтрації в порівнянні з Самопромивні моделями фільтрів.

Картридж для гарячої води виготовляють з особливого матеріалу - спіненого поліпропілену з високою плинністю. На відміну від звичайних моделей, змінні елементи для гарячої води витримують температуру до + 75 ° С.

УФ-випромінювачі

Випромінювачі ультрафіолетових ламп використовуються в знезаражувачі, призначених для біологічного очищення води від бактерій і вірусів. УФ-знезараження використовується в складі систем зворотного осмосу і комплексних рішень для будинку і квартири. В процесі фільтрації вода проходить через УФ-лампу. В результаті опромінення біологічні забруднення повністю нейтралізуються.

Промислові фільтри відрізняються від побутових умов роботи, зокрема - рівнем продуктивності. У промислових установках застосовуються більш потужні картриджі і мембрани, розраховані не наскрізною експлуатацію.

матеріали

Різні фільтруючі матеріали використовуються у фільтрах води, як в складі картриджів, так і у вигляді засипки. Ви можете купити потрібну кількість матеріалу, що фільтрує для заміни відпрацьованого в балонних засипних фільтрах. Для очищення води використовуються сорбційні матеріали на основі активованого вугілля і діоксиду кремнію, іонообмінна смола і багатокомпонентні суміші. В якості підкладки для засипних моделях використовується кварцовий пісок.

таблетована сіль

Сіль в таблетованій формі застосовується в системах очищення, в робочому циклі яких використовуються іонообмінні смоли і багатокомпонентні суміші. Вона призначена для приготування розчину, використовуваного в процесі регенерації - відновлення робочих характеристик фільтруючого завантаження. Таблетована форма зручна для зберігання та транспортування і забезпечує точне дозування та рівномірне розчинення солі.

Установка і заміна картриджів

Для заміни картриджа фільтра-глечика необхідно виконати наступну послідовність дій:

Вийняти старий фільтруючий модуль;

Ретельно промити деталі;

Набрати в глечик води і помістити в неї картридж на 10 ... 15 хвилин;

Злити воду, після чого встановити в глечик лійку;

Вставити новий очисний елемент в отвір лійки до упору;

Заповнити пристосування водою і двічі злити після очищення. Глечик готовий до використання.

Заміна картриджів проточних фільтрів і систем зворотного осмосу здійснюється в наступному порядку:

Перекрити подачу вихідної води, відкривши при цьому кран очищеної води;

Відкрутити колбу спеціальним ключем і вийняти використаний очисної модуль;

Ретельно промити і продезінфікувати колбу;

Вставити новий фільтруючий елемент і прикрутити колбу вручну.

Щоб якість очищеної води завжди залишалося незмінним, потрібно регулярно міняти картриджі на нові. Консультанти нашого магазину допоможуть вам вибрати оптимальні моделі витратних матеріалів для вашого фільтра, а регулярні нагадування не дадуть забути про необхідність їх своєчасної заміни.